info@stylemixthemes.com

Praca: Ślusarz zgrzewacz

Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu
Ślusarz zgrzewacz
Miejsce pracy: Skoki
Numer: StPr/21/0554
OBOWIĄZKI:
1) wiercenie, rozwiercanie, cięcie, piłowanie, skrobanie, docieranie, nitowanie, gięcie, zgrzewanie, szlifowanie;2) dopasowywanie oraz łączenie elementów do spawania, zgrzewania i nitowania;3) czyszczenie oraz konserwowanie maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich;4) użytkowanie zgodnie z wymogami racjonalnej eksploatacji narzędzi mechanicznych i urządzeń ślusarskich, takich jak: wiertarki ręczne i stołowe, młotki, piłki, pilniki, skrobaki, narzędzia traserskie, zgrzewarki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich

Miejsce pracy:

Skoki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu

LOKALIZACJA:
lubuskie/Skoki
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-21