Praca: Spec.ds.zamówień publicznych i rozliczania środków unijnych

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Spec.ds.zamówień publicznych i rozliczania środków unijnych
Miejsce pracy: Kalsk
Numer: StPr/21/1008
OBOWIĄZKI:
•realizacja zamówień, do których nie stosuje się ustawy Prawo zamówień publicznych tj. -nadzór nad procedurami wewnętrznymi Ośrodka, aktualizacja przepisów wewnętrznych, planowanie zamówień publicznych, prowadzenie rejestru zamówień publicznych, -sporządzanie obowiązującej prawem sprawozdawczości, -konsultacje i współpraca z pracownikami Ośrodka w tym zakresie.•realizacja zamówień, do których stosuje się ustawę Prawo zamówień publicznych tj. -przeprowadzanie postępowań z zakresu Ustawy Prawo zamówień publicznych w tym organizacja całości procedur związanych z wyłonieniem Wykonawcy z zakresu dostaw, usług i robót budowlanych, -nadzór i aktualizacja przepisów wewnętrznych •sporządzanie rozliczenia końcowego w ramach zawartych umów dotacyjnych SIR na realizację zadań związanych z Siecią
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: solidność, rzetelność, dokładność, pracowitość
Uprawnienia: Obsługa komputera z pakietem MS Office

Wymagania inne:

wwykształcenie wyższe, Obsługa komputera z pakietem MS Office, solidność, rzetelność, dokładność, pracowitość, znajomość aktualnych przepisów prawa zamówień publicznychwymagane dokumenty: 1) list motywacyjny; 2) CV; 3) kserokopia dyplomu potwierdzającego wykształcenie

Miejsce pracy:

Kalsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Kalsk
DATA PUBLIKACJI:
2021-05-28