info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista do spraw administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista do spraw administracyjnych
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0473
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie korespondencji przychodzącej oraz przygotowanie korespondencji do dekretacji przez Wojewódzkiego Komendanta, dbałość o prawidłowy przepływ korespondencji wewnątrz Wojewódzkiej Komendy, przekazywanie zadekretowanych pism, wykonywanie czynności związanych z korespondencją wychodzącą z Wojewódzkiej Komendy, obsługa oficjalnej skrzynki poczty elektronicznej, obsługa centrali telefonicznej, obsługa organizacyjna spotkań i narad z udziałem wojewódzkiego Komendanta lub Zastępcy Wojewódzkiego Komendanta w tym posiedzień zespołu kierowniczego oraz odpraw kadry kierowniczej, obsługa skrzynki ePUAP, prowadzenie skretariatu, realizacja zadań związanych z obsługą interesantów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

2 lata stażu pracy, dodatkowym atutem będzie 4 lata stażu pracy na stanowisku obsługi klienta, dokładność, komunikatywność, zaangażowanie, obowiązkowość, dyspozycyjność, umiejętnośc pracy w zespole, samodzielnośc, planowanie i organizowanie pracy, postawa etyczna

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-03-11