info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista do spraw rozliczeń i promocji

Powiatowy Urząd Pracy w Żarach
Specjalista do spraw rozliczeń i promocji
Miejsce pracy: Sieniawa Żarska
Numer: StPr/21/0071
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie strony Facebook i Instagram Fundacji, ewidencja dokumentów fundacji, pomoc przy rozliczeniach i sprawozdaniach do projektów. Prowadzenie rejestracji uczestników kursów i kolonii, archiwizacja dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

[Inne] : Znajomość obsługi Facebook i Instagram - promocja na portalach społecznościowychZnajomość arkuszy kalkulacyjnych (np.: excel)Kandydat musi spełniać wymogi "osoby dotacyjnej" - długotrwale bezrobotni (6m-cy -osoby młode lub rok i więcej w przypadku osób powyżej 30 lat), lub osoba niepełnosprawna, lub wychodząca z domu dziecka/rodziny zastępczej, lub z uzależnienia, lub z zakładu karnego

Miejsce pracy:

Sieniawa Żarska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

LOKALIZACJA:
lubuskie/Sieniawa Żarska
DATA PUBLIKACJI:
2021-01-28