info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. jakości

Specjalista ds. jakości
Miejsce pracy: Szprotawa

Valuepack to międzynarodowa firma oferująca kompleksowy zestaw usług pakujących. Zapewniamy naszym klientom wszystkie niezbędne usługi - od pakowania samych produktów do nadzorowania całego procesu pakowania w łańcuchu dostaw. Dzięki zlokalizowaniu naszej siedziby w Holandii i Polsce możemy w pełni wspierać rynek północnozachodniej Europy. Nasz wykwalifikowany, zmotywowany personel pracuje z najwyższymi standardami czystości - certyfikat: FSSC 22000 i ISO 13485:2016. Zarówno nasza lokalizacja wyposażona w maszyny i urządzenia pakujące, jak i personel inżynieryjny ściśle współpracują z każdym klientem, aby zwiększyć wydajność procesu pakowania i sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym wymogom.

Zakres obowiązków
  • Kontrola funkcjonowania procesów pakowania w zakresie zachowania standardów jakości
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych
  • Zapewnienie skutecznego wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych
  • Szkolenie nowoprzyjętych pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP ISO 13485, FSSC 22 000;
  • Nadzór nad pracownikami Działu Kontroli Jakości
  • Pobieranie i wysyłanie próbek do badań
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie działu jakości
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej do zatwierdzenia w porozumieniu z działem produkcji
  • Nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi
  • Nadzór nad szkoleniami wewnętrznymi
  • Wypełnianie rejestrów jakościowych
Oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe; najlepiej w zakresie zarządzania jakością
  • Doświadczenie na w/w stanowisku min. 1 rok
  • Umiejętności organizacyjne
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Systematyczność, skrupulatność
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym
Oferujemy
  • Ciekawą i dynamiczną pracę
  • Możliwość rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Dodatek za dojazdy do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole
Administratorem Państwa danych osobowych jest Valuepack Europe Sp. z o. o. z siedzibą w Szprotawie, przy ul. Nowa 2a Wiechlice. Państwa dane osobowe zbierane są na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji jest Valuepack Europe Sp. z o. o. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb rekrutacji.
Nasz adres:
Valuepack Europe Sp. z o.o. ul. Nowa 2a,
Wiechlice 67-300 Szprotawa, Poland
www.valuepack.pl

FIRMA:
Valuepack Europe Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Szprotawa
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-29