info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Zabór
Numer: StPr/21/1805
OBOWIĄZKI:
Obsługa programu kadrowo-płacowego ERP Optima. Przekazywanie informacji ZUS Płatnik zgodnie z posiadaną informacją. Przygotowywanie wypłat wynagrodzeń dla pracowników. Prowadzenie sprawozdawczości dla potrzeb GUS, innych jednostek. Realizacja wniosków egzekucyjnych oraz potrąceń z poborów. Rozliczanie pracowników objętych podatkiem dochodowym, potrącanie zaliczki na podatek dochodowy oraz sporządzanie Pitów. Inne bieżące obowiązki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ekonomiczne lub administracyjne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub administracyjne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w podmiocie leczniczym.

Miejsce pracy:

Zabór

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zabór
DATA PUBLIKACJI:
2021-09-07