info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych

Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Zakres obowiązków:
  • Organizacja i prowadzenie dokumentacji kadrowej m.in. zawieranie umów, wystawianie świadectw pracy
  • Wprowadzanie zwolnień lekarskich i urlopów
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, przychodnie)
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań, analiz na potrzeby wewnętrzne
  • Przygotowywanie danych do wynagrodzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz dokładność
  • Znajomość pakietu MS Office (w tym programu Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o prace po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 3000 zł netto na okresie próbnym
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia
  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Posiadamy status zakładu pracy chronionej - zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

FIRMA:
Usługi Specjalistyczne Adler BIS Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-24