info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. koordynowania projektów

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Specjalista ds. koordynowania projektów
Miejsce pracy: Sulęcin
Numer: StPr/21/0328
OBOWIĄZKI:
Obsługa związana z naborem wniosków składanych w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju, przygotowywanie i składanie wniosków o płatność, przygotowywane odpowiednich sprawozdań, realizacja projektów Stowarzyszenia, prowadzenie doradztwa dla beneficjentów w sprawie warunków i możliwość otrzymania dofinansowania, udział w innych pracach wynikających z zadań Stowarzyszenia. Wymagane wykształcenie wyższe. Umiejętności: posiadanie wiedzy na temat funkcjonowania Lokalnych Grup Działania, posiadanie wiedzy na temat funduszy strukturalnych, znajomość ustawy o stowarzyszeniach, procedur administracyjnych, umiejętność obsługi programów użytkowych systemu operacyjnego Windows i urządzeń biurowych. Mile widziane doświadczenie zawodowe w administracji publicznej oraz prawo jazdy kat. B. Tel: 604 954 792 Joanna Ciesielska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Sulęcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

LOKALIZACJA:
lubuskie/Sulęcin
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-19