Praca: Specjalista ds. mechanicznych i montażowych [rekrutacja prowadzona online]

Oferta została przeniesiona do archiwum
Specjalista ds. mechanicznych i montażowych [rekrutacja prowadzona online]
Miejsce pracy: Zielona Góra
Zakres obowiązków:
  • Prace montażowe i mechaniczne przy konstrukcji, montażu i uruchamianiu urządzeń oraz prototypów.
  • Wykonywanie prac mechanicznych, montażowych ślusarskich, wiercenie, cięcie, obsługa elektronarzędzi.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją wykonawczą.
  • Udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu testów na urządzeniach.
  • Tworzenie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań.
  • Współpraca z zespołem projektowym.
Wymagania:
  • Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG i TIG i doświadczenie.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania rysunków technicznych.
  • Doświadczenie w montażu i uruchamianiu urządzeń.
  • Mile widziane: znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych, doświadczenie jako mechanik samochodowy bądź agregatów prądotwórczych / kogeneracyjnych.
  • Mile widziane umiejętności i doświadczenie elektryczne.
  • Inicjatywa, odpowiedzialność, samodzielność i determinacja w realizacji zadań.
  • Dobra organizacja pracy, kultura osobista, dokładność.
  • Utrzymywanie porządku przy prowadzonych pracach.
  • Umiejętność pracy zespołowej i nastawienie na współpracę.
  • Obsługa komputera i programów.
  • Minimum trzyletnie, optymalnie pięcioletnie doświadczenie w pracy.
  • Terminowość, zaangażowanie, komunikatywność, chęć pracy w zespole, uczciwość, chęć rozwoju.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bez zmianowy system pracy i umowę na czas nieokreślony.
  • Dobrą atmosferę, pracę w zespole przyjaznych i uśmiechniętych ludzi.
  • Dla chętnych możliwość uczestniczenia w wyjazdach integracyjnych.
  • Okazje do wdrażania swoich pomysłów, rozwiązań przy tworzeniu urządzenia.
  • Udział w ciekawym projekcie związanym z nową technologią pozyskiwania odnawialnej energii.
  • Gruntowanie i rozwój kompetencji na szkoleniach.

Rekrutacja prowadzona online.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ensore z siedzibą w Zielonej Górze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

FIRMA:
Ensore Sp. z o.o. S.K.A
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2020-04-14