info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. Pomp Ciepła

PoszukiwanySpecjalista ds. Pomp Ciepła
Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy.

Działamy z pasją i energią!
Twój zakres obowiązków
  • Kontakt z Klientem
  • Weryfikacja możliwości montażowych oraz dobór odpowiedniej pompy ciepła
  • Przygotowanie w oparciu o dostępne informacje oferty dedykowanej potrzebom Klienta
  • Współpraca z innymi działami w firmie (Projektowy, Realizacja Pomp Ciepła, Audytorzy)
  • Współpraca z kontrahentami (ekipy montażowe, dostawcy)
Nasze wymagania
  • Wykształcenie techniczne (OZE, Instalacje grzewcze, hydrauliczne, HVAC)
  • Posiadanie podstawowej wiedzy na temat hydrauliki
  • Znajomość obszaru pomp ciepła - czym jest i jak działa (mile widziane doświadczenie praktyczne)
  • Znajomość branży grzewczej
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Kreatywność
  • Umiejętność łączenia pracy za biurkiem z pracą w terenie
  • Chęć bycia częścią innowacyjnej branży i brania czynnego udziału w rozwoju rynku
To oferujemy
  • System szkoleń branżowych i personalnych
  • Wsparcie techniczne na każdym etapie obsługi Klienta
  • Stabilność zatrudnienia międzynarodowego koncernu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Przyjacielską atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie (zależne od wyniku)
  • Pełen pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport
  • Samochód, laptop, tablet, komórka

STANOWISKO:
Specjalista ds. Pomp Ciepła
FIRMA:
Foton Technik sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2021-05-19