info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1212
OBOWIĄZKI:
prowdzenie dokumentacji związanej z realizacją inwestycji, remontów, modernizacji obiektów. Współpraca z firmami zewnętrznymi. Przygotowanie merytoryczne zleceń, zamówień, koordynacja przy ich realizacji. kontrola nad prawidłową eksploatacją obiektów. prowadzenie dokumentacji związanej z biezącą działalnością firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie (co najmniej 3 letni staż pracy) lub wyższe (oraz co najmniej 2 letni staż pracy), umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku, doświadczenie zawodowe co najmniej roczne w prowadzeniu dokumentacji związanej z inwestycjami oraz dokumentacji utrzymania obiektów budowlanych

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-23