info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. Zakupów (m/k)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Zielona Góra/Gorzów Wlkp. poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. Zakupów (m/k)
Miejsce pracy: Zielona Góra

Zadania:

  • Uczestnictwo w wyborze dostawcy/podwykonawcy w zakresie robót budowlanych
  • Dostawy materiałów i usług
  • Sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych na usługi i materiały
  • Wyszukiwanie nowych potencjalnych podwykonawców i dostawców
  • Tworzenie zestawień oraz porównań z uzyskanych ofert
  • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi dostawcami i podwykonawcami
  • Przygotowywanie umów i zleceń dla dostawców i podwykonawców we współpracy z poszczególnymi działami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • biegła znajomość pakietu MS Office ( Excel , Word )
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
  • kreatywność
  • dyspozycyjność oraz prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, przy negocjacji umów na potrzeby realizacji kontraktów budowlanych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miejsce pracy Zielona Góra

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.