info@stylemixthemes.com

Praca: Spedytor-koordynator ds. transportu

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Spedytor-koordynator ds. transportu
Miejsce pracy: Sulechów
Numer: StPr/20/1670
OBOWIĄZKI:
Bieżące planowanie i organizowanie przewozów, monitorowanie przebiegu transportu, dbałość o jakość i terminowość realizowanych zleceń, ewidencja realizowanych zleceń, kontakty z kierowcami i zleceniodawcami w językach obcych, budowanie i utrzymanie dobrych relacji z kontrahentami Polskimi i zagranicznymi, raportowanie bieżącej pracy, kierowanie samochodem służbowym w razie potrzeby.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, doświadczenie min. 2 lata na stanowisku spedytora międzynarodowego, wymagane prawo jazdy kat.B - min 2 lata, znajomość rynku TSL oraz praktycznej wiedzy z zakresu usług transportowych, znajomość czasu pracy kierowców, umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów, biegła znajomość i obsługa programów MS OFFICE, znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. średniozaawansowanym, znajomość języka ukraińskiego i języka rosyjskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym

Miejsce pracy:

Sulechów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 825 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Sulechów
DATA PUBLIKACJI:
2020-11-17