info@stylemixthemes.com

Praca: Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Numer: StPr/21/1426
OBOWIĄZKI:
1. Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia tj. trawników, placów, boisk przed wejściem do budynków oraz pomieszczeń i do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania.2. Właściwe przechowywanie i zabezpieczeń środków czystości i środków higienicznych, po zakończeniu czynności i sprzątania pomieszczeń. 3. Zgłaszanie przełożonym wszelkich zauważonych awarii i uszkodzeń instalacji i urządzeń sieci wodociągowej, kanalizacji i elektrycznej zainstalowanych w budynkach szkoły. 4. Wpisywanie do zeszytu bieżących usterek. 5. Współpraca z drugim pracownikiem sprzątającym, a także z użytkownikami pomieszczeń poprzez natychmiastowe reagowanie na bieżące potrzeby przez nich zgłoszone. 6. Dbanie o powierzony sprzęt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gorzów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2021-08-17