info@stylemixthemes.com

Praca: Starszy specjalista do sparw obsługi wysyłek

Oferta została przeniesiona do archiwum
Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Starszy specjalista do sparw obsługi wysyłek
Miejsce pracy: Nowy Kisielin
Numer: StPr/19/2539
OBOWIĄZKI:
dokładne sprawdzanie zamówienia nabywcy z punktu widzenia możliwości jego relalizacji, prowadzenie ewidencji zamówień, kompletowanie zamówień, sprawdzanie i przygotowanie zamówienia do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe: min. rok na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Nowy Kisielin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 015 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

LOKALIZACJA:
lubuskie/Nowy Kisielin
DATA PUBLIKACJI:
2020-04-14