info@stylemixthemes.com

Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich
Stolarz
Miejsce pracy: Zwierzyn
Numer: StPr/21/0016
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn do obróbki drewna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa maszyn stolarskich

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : sortowanie i segregacja drewna[Umiejętność 1] : praca przy produkcji drzewnej

Miejsce pracy:

Zwierzyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

STANOWISKO:
Stolarz
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zwierzyn
DATA PUBLIKACJI:
2021-01-13