info@stylemixthemes.com

Praca: Technik mechanik do nadzoru

Firma TNS Sp. z o.o.
zatrudni na kontraktach zagranicznych w Niemczech

osoby na stanowisku:

Technik mechanik do nadzoru
Miejsce pracy: woj. lubuskie

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełnienie nadzoru nad pracownikami w warsztacie.
Wymagania:
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • Praca na terenie Niemiec, miejscowość Vrees.
  • Zatrudnienie w oparciu o niemieckie warunki.
  • Gwarantujemy pełne zakwaterowanie oraz wyżywienie.
  • Praca na dłuższy okres czasu. Możliwość sprowadzenia do Siebie rodziny.
  • Rozpoczęcie zatrudnienia od kwietnia 2021r.

FIRMA:
TNS Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2021-02-25