info@stylemixthemes.com

Praca: Wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Wychowawca
Miejsce pracy: Kożuchów
Numer: StPr/21/0098
OBOWIĄZKI:
Organizacja zajęć z dziećmi, opieka nad grupą wychowanków, organizacja czasu wolnego, współpraca z rodzicami, instytucjami, prowadzenie dokumentacji dzieci. Praca w ruchu ciągłym: 6-14; 14-22; 22-6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Ukończona szkoła wyższa na kierunku: pedagogika specjalna, psychologia, nauka o rodzinie, praca socjalna,, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, resocjalizacja. Otwartość, sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Kożuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

STANOWISKO:
Wychowawca
LOKALIZACJA:
lubuskie/Kożuchów
DATA PUBLIKACJI:
2021-02-17