info@stylemixthemes.com

Praca: Zastępca Kierownika Działu Kadr i Płac

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwradzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim.

Dysponujemy najnowszą technologią, doświadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy.

Zastępca Kierownika Działu Kadr i Płac
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej
  • sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, świadectw pracy
  • sporządzanie list płac
  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • rozliczanie delegacji pracowniczych
  • zarządzanie podległym zespołem
Nasze wymagania
  • doświadczenie min. 3 lata – warunek konieczny
  • umiejętności zarządzania podległym zespołem
  • znajomości prawa pracy
  • znajomości pakietu Office
Mile widziane
  • obsługa programów takich jak Symfonia Kadry i Płace, Płatnik, Gratyfikant
To oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • nowoczesne narzędzia i miejsce pracy
  • szkolenia, programy motywacyjne, zniżki pracownicze, konkursy
Benefity
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

FIRMA:
Silcare Spółka z o.o. sp. k.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-10