info@stylemixthemes.com

Praca: Zmianowy specjalista utrzymania ruchu

Dla naszego klienta, firmy z branży elektronicznej, która jest liderem w zakresie produkcji telewizorów, usytuowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko zmianowy specjalista utrzymania ruchu.

Zmianowy specjalista utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało prowadzenie bieżących przeglądów i napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych wchodzących w skład linii produkcyjnej, zapewnienie ciągłości produkcji, usuwanie skutków awarii, nadzór nad stanem technicznym.

Wymagania:
  • ważne zaświadczenie kwalifikacyjne Grupa 1-E (eksploatacja) do 1 kV
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy przy układach elektrycznych i automatyki przemysłowej
  • znajomość elementów sterujących (elementy łączeniowe, czujniki)
  • znajomość przemienników częstotliwości
  • znajomość sterowników PLC Siemens
  • biegłe czytanie schematów elektrycznych
  • gotowość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (6.00-14.00 / 14.00-22.00 / 22:00-6:00)
Mile widziane:
  • zaświadczenie kwalifikacyjne Grupa 1 D (dozór) i uprawnienia na pomiary elektryczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
Nasz klient zapewnia:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie i nagrody zależne od efektów pracy
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość awansu wewnętrznego
  • wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji

FIRMA:
LSJ HR Group
LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2021-07-19