info@stylemixthemes.com

Praca: Elektronik

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Elektronik
Miejsce pracy: Sulęcin
Numer: StPr/21/0287
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie bieżących napraw elektronicznych maszyn i urządzeń w ramach posiadanych uprawnień, zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego oraz odpowiedniego stanu infrastruktury technicznej. Wymagane: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe ( uprawnienia elektryczne SEP DO 1kv). Umiejętności napraw elektronicznych maszyn i urządzeń. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym. Wynagrodzenie 24 zł BRUTTO za godzinę.Tel.:95 756 02 47 Małgorzata Halla. Adres e-mail: rekrutacja@molex.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Zdolności manualne.

Wymagania inne:

uprawnienia elektryczne SEP do 1kv, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz język angielski na poziomie podstawowym

Miejsce pracy:

Sulęcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

STANOWISKO:
Elektronik
LOKALIZACJA:
lubuskie/Sulęcin
DATA PUBLIKACJI:
2021-06-22