info@stylemixthemes.com

Praca: Spawacz / Ślusarz

Firma TNS Sp. z o.o.

zatrudni na kontraktach zagranicznych w Niemczech

osoby (mile widziani pracownicy z Ukrainy, Białorusi i Rosji)

na stanowisko:

Spawacz / Ślusarz
Miejsce pracy: woj. lubuskie

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
  • umiejętność spawania - metoda 135
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;
  • pozwolenie na pracę na terenie Polski.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;
  • dodatek z tytułu pracy na drugiej zmianie;
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

FIRMA:
TNS Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/
DATA PUBLIKACJI:
2021-10-20