Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com
Czy w województwie lubuskim brakuje pracy?

Czy w województwie lubuskim brakuje pracy?

szukanie pracy
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra

Szukanie pracy w dzisiejszych czasach, w dobie pandemii koronawirusa nie jest łatwe. Obecnie coraz więcej osób traci zatrudnienie, a tym samym konkurencja jest coraz większa. Jak sytuacja wygląda w województwie lubuskim? Postanowiliśmy to sprawdzić.

W województwie lubuskim wiele osób straciło pracę, a poziom bezrobocia cały czas rośnie. Jest to związane z zamknięciem niektórych firm, w tym również sklepów, między innymi w galeriach handlowych. Poszkodowani są pracownicy na niemal każdym szczeblu. To oznacza, że rynek zapełnia się osobami poszukującymi zatrudnienia. Czy to oznacza, że w województwie lubuskim brakuje pracy?

Jak wygląda sytuacja na lubuskim rynku pracy?

Okazuje się, że konkurencja rzeczywiście jest większa, jednak wielu przedsiębiorców mimo wszystko poszukuje pracowników. Przez to, że konkurencja jest większa, kandydatom trudniej jest znaleźć odpowiednie zatrudnienie. Muszą bowiem walczyć o określone stanowisko przy pomocy składania odpowiednich dokumentów aplikacyjnych, a także podczas rozmów kwalifikacyjnych. To jednak nie oznacza, że w województwie lubuskim brakuje miejsc pracy. Na portalach internetowych nieustannie pojawiają się nowe ogłoszenia, z czego zdecydowanie warto skorzystać! Pamiętaj, aby zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby pokazać się z jak najlepszej strony podczas procesu rekrutacyjnego. Przede wszystkim najpierw zwróć uwagę rekrutera za pośrednictwem swojego CV!

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz