Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com
Gorzów Wielkopolski z niską stopą bezrobocia

Gorzów Wielkopolski z niską stopą bezrobocia

ludzie
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra

W województwie lubuskim stopa bezrobocia wciąż jest na dość niskim poziomie. A w szczególności dotyczy to Zielonej Góry oraz Gorzowa Wielkopolskiego. To właśnie w tych dwóch miastach wojewódzkich kandydaci nie powinni mieć trudności ze znalezieniem pracy, pomimo pandemii koronawirusa.

W Gorzowie Wielkopolskim przed epidemią koronawirusa stopa bezrobocia plasowała się na poziomie mniej więcej 2,2%. Obecnie wzrosła, jednak to wcale nie oznacza, że pracownicy nie mają żadnych szans na znalezienie zatrudnienia. Obecnie firmy i przedsiębiorstwa powoli wracają do życia, a zatem poszukują również wykwalifikowanych specjalistów. Warto skorzystać z tej możliwości i znaleźć pracę w tym okresie.

Gorzów Wielkopolski z niską stopą bezrobocia

Jak to możliwe, że w tym mieście stopa bezrobocia wciąż plasuje się na dość niskim poziomie? Otóż wszystko jest zależne od firm, które znajdują się w obrębie tego miasta, a także w okolicy. Rynek pracy w województwie lubuskim dynamicznie się rozwijał od dłuższego czasu. Nie brakuje tutaj zarówno polskich inwestorów, jak i tych zagranicznych. To wszystko sprawia, że miejsc pracy jest sporo. Jeżeli straciłeś pracę podczas pandemii koronawirusa nie powinieneś się poddawać, za to koniecznie musisz odpowiadać na ogłoszenia różnych pracodawców, które bez trudności znajdziesz w sieci.

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz