Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com
Jak napisać nowoczesne CV?

Jak napisać nowoczesne CV?

CV
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra

Jak powinno wyglądać nowoczesne CV? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bowiem trendy zmieniają się w mgnieniu oka. Warto jednak poznać pewne predyspozycje, które mogą wskazać nam drogę do napisania jak najlepszego życiorysu. To pozwoli nam na szybkie wybicie się w procesie rekrutacyjnym. 

Przede wszystkim taki dokument nie powinien być zbyt długi. To zacznie skomplikuje pracę rekrutera i zwyczajnie go zniechęci. Pamiętajmy o tym, że osobie na tym stanowisku zależy na rzeczowych informacjach. Możemy dotrzeć do potencjalnego pracodawcy już przy pomocy kilku krótkich informacji. Nie rozpisujmy swoich wszystkich, poprzednich stanowisk, czy też zbyt wielu obowiązków, które spoczywały na naszych barkach w poprzedniej firmie. To wprowadzi dezinformację i spowoduje, że pracodawca zniechęci się do nas.

Dokładnie przemyślmy formę, a także treść, która znajdzie się w tym dokumencie. Zrób wszystko, aby jak najbardziej korzystnie zaprezentować się w oczach swojego przyszłego pracodawcy. Napisz o tym, że stawiasz na nieustanny rozwój, a także osiągasz wcześniej przez siebie wyznaczone cele. To wszystko powinno pozwolić rekruterowi na lepszą ocenę Twojej osoby.

Wbrew pozorom taki dokument stanowi źródło wiedzy o potencjalnym kandydacie. Może mówi o tym, czy jesteś zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków, czy posiadasz nietuzinkowe pomysły, a także, czy jesteś zmotywowany do wykonywania poszczególnych zadań. Nie zapominaj również o tym, aby nieustannie aktualizować wszystkie informacje zawarte w CV.

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz