Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com

Jakie stanowiska pracy są najpopularniejsze w Lubuskiem?

praca w województwie lubuskim
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra

W województwie lubuskim, według jednego z portali ogłoszeniowym, najwięcej ofert pracy można znaleźć w Zielonej Górze. Tuż za nią plasuje się Gorzów Wielkopolski. Są to dwa największe miasta województwa, w tym również stolice tego regionu Polski.

Najpopularniejsze kategorie stanowisk pracy, które można wyróżnić w województwie lubuskim to administracja biurowa, doradztwo i konsulting, bankowość, budownictwo, HR (Human Resources), inżynieria, łańcuch dostaw, obsługa klienta, praca fizyczna, produkcja, sprzedaż, transport i spedycja, energetyka oraz kontrola jakości.

Z tych wszystkim dziedzin najwięcej ofert pracy znajduje się w kategorii obsługi klienta oraz sprzedaży. To nieustannie dowodzi, że obszarem, w którym poszukuje się największej ilości pracowników jest ten, gdzie liczy się kontakt z klientem. Czym jest to spowodowane? Najprawdopodobniej faktem, że jest to bardzo trudno zdobyty kawałek chleba. Niewiele osób ma predyspozycje do pracy w tych zawodach, a do tego dochodzi tutaj również element dużego stresu.

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz