Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com

Młode firmy w Lubuskiem poszukują pracowników

oferty pracy
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra

Świeże na rynku gospodarczym firmy kuszą kandydatów hasłem: „Zerwij z korporacją i dołącz do naszego zespołu”. Prawdą jest to, że wiele osób ma dość napięcia, które może wywoływać praca korporacyjna. Dlatego z chęcią podejmą się nowych wyzwań.

W województwie lubuskim jest bardzo dużo nowo powstałych przedsiębiorstw, które otwierają drzwi przed młodymi ludźmi. Są firmy, które na przykład poszukują programisty robotów. Robotyk miałby za zadanie programować i optymalizować pracę robotów oraz samej linii produkcyjnej. Ponadto musiałby analizować problemy związane z systemami zrobotyzowanymi, a także planować działania korygujące. Oczywiście do jego obowiązków należałoby również programowanie robotów offline w programach takich jak Process Simulate, RobCad, czy RobotStudio, dlatego umiejętność ich obsługi jest wymagana od kandydata.

Do zadań pracownika z pewnością należałoby także uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów oraz samo przenoszenie ich między owymi liniami produkcyjnymi. Dla firm ważna jest to, aby kandydat posiadał kierunkowe wykształcenie, na przykład był absolwentem studiów o kierunku robotyka i automatyka. Istotne jest również doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku. Bezdyskusyjne jest również posiadanie umiejętności czytania technicznej dokumentacji oraz znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym.

Częste wyjazdy za granicę Polski w takiej pracy to sprawa całkowicie normalna, dlatego ważna jest również pełna dyspozycyjność i mobilność. Dlatego umiejętność dodatkowych języków obcych jest mile widziana.

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz