Praca: Asystent / Asystentka Kierownika Restauracji Pracowniczej

Asystent / Asystentka Kierownika Restauracji Pracowniczej
Miejsce pracy: Świebodzin
Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje:
Asystent/ka Kierownika Restauracji Pracowniczej w Świebodzinie
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ub. grupowego, prywatna opieka medyczna, karta Mulltisport).
  • Wolne weekendy: Praca od poniedziałku do piątku (8:00 – 16:00).
  • Niezbędne narzędzia pracy, dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie Naszego Zespołu.
  • Profesjonalne szkolenia.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowana gastronomia zamknięta).
  • Wykształcenia minimum średniego.
  • Znajomość zagadnień HACCP.
  • Dobrej znajomości MS Office.
  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.
Zadania:
  • Nadzór nad wydawaniem posiłków.
  • Kontrola dokumentów od dostawców, prowadzenie rozliczeń, kontrola dostaw i stanów magazynowych i składanie zamówień.
  • Zarządzanie podległym personelem i tworzenie grafików obecności.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem.
  • Współpraca z Szefem Kuchni w celu dostarczenia wysokiej jakości usług.
  • Utrzymanie w czystości miejsca pracy  w tym zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych)
  • Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów.

FIRMA:
Dussmann Polska Sp.z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Świebodzin
DATA PUBLIKACJI:
2024-05-13