Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com

Praca dla studentów w województwie lubuskim

praca dla studentów
  • Komentarze: 2
  • Opublikowane przez: Aleksandra

Jesteś studentem w województwie lubuskim? Zdecydowałeś się na wybranie Uniwersytetu Zielonogórskiego, ale zaczyna brakować Ci pieniędzy? A może chcesz zdobyć doświadczenie już teraz, aby później mieć łatwiejszy start? Nieważne jaki jest powód – ważne są Twoje chęci i motywacja.

W województwie lubuskim studenci mogą znaleźć pracę. Nawet ci dzienni. Mowa tu głównie o większych miastach, takich jak Zielona Góra. To właśnie tutaj znajduje się renomowany uniwersytet. Firmy chętnie przyjmują w szeregi swoich pracowników młode osoby, które tryskają energią i mogą nią zarazić pozostałe osoby w zespole.

W jakich przedsiębiorstwach można znaleźć pracę i na jakich stanowiskach? Przede wszystkim w gastronomii. Ale czy warto? Oczywiście, że tak. Dzięki pracy w barze, czy restauracji można zarobić całkiem niezłą sumkę, a do tego uzbierać przyzwoite napiwki. Taka praca umożliwia również zdobywanie nowych znajomości, które mogą się przydać w przyszłości. Dlatego warto pokazywać się nawet niepozornym ludziom z jak najlepszej strony.

Jeśli jednak czujesz, że gastronomia nie jest dla Ciebie, to nic. Poszukaj w administracji. Wiele firm poszukuje pomocników do rachunkowości, czy nawet w sekretariatach. Niezależnie od wybranej przez Ciebie pracy, musisz pamiętać o tym, że najważniejszy jest otwarty umysł i chęć nauki. Odnaleźć można się wszędzie. Wystarczą chęci i odrobina zaangażowania. Jeśli praca stanie się za bardzo absorbująca, na studiach zawsze można wziąć indywidualny tok nauczania. To pozwoli na indywidualne dopasowanie egzaminów. To może być pomocna opcja dla osób, które muszą utrzymać się z własnej kieszeni i muszą zarobić większe pieniądze.

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz

2 komentarze