Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com

Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Zbąszynek
Numer: StPr/24/0156
OBOWIĄZKI:
- organizowanie stanowiska zgodnie z zasadami i przepisami BHP oraz ergonomii,- diagnozowanie skóry oraz prowadzenie karty pacjenta- dobieranie preparatów, narzędzi, przyborów do zabiegu,- wykonywanie zabiegów usuwania naczynek,- wykonywanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Zawód - brak wymagań,Umiejetności/Doświadczenie - brak wymagań,Specjalne uprawnienia - brak wymagań.Inwestycje w rozwój zawodowy skierowanego bezrobotnego (kursy, szkolenia) - szkolenie z urządzeń kosmetycznych oraz szkolenia kosmetyczne.

Miejsce pracy:

Zbąszynek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 301 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Szczegóły oferty:

STANOWISKO:
Kosmetyczka
FIRMA:
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zbąszynek
DATA PUBLIKACJI:
2024-03-28