Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com

Praca: Magazynier

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Magazynier
Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • Kompletowanie zamówień i pakowanie produktów,
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Szczegóły oferty:

STANOWISKO:
Magazynier
FIRMA:
Praca.pl Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2024-03-30