Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com

Praca: Młodszy kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Młodszy kontroler jakości
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0573
OBOWIĄZKI:
Odbiór dostaw surowców i materiałów opakowaniowych zgodnie z planem Kontroli Dostaw (PKD);- weryfikowanie jakości produkcji na hali: analiza organoleptyczna, ankiety w systemie ERP;- weryfikowanie jakości produkcji w laboratorium: pomiary zgodnie z przyjętymi wewnętrznymi procedurami;-nadzór nad startami nowych produkcji;-zgłaszanie korekt jakościowych, weryfikowanie jakości po korektach, nadzór nad procesem sortowania,- zwalnianie surowców, materiałów opakowaniowych oraz wyrobów gotowych w systemie ERP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia.Doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na podobnym stanowisku.Uprawnienia, umiejętności praca w laboratorium pomiarowym, obsługa narzędzi pomiarowych.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Szczegóły oferty:

STANOWISKO:
FIRMA:
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2024-05-02