Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com

Praca: Pracownik produkcyjny - Produkcja Zamknięć

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o Europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2018, Diamenty Miesięcznika FORBES 2018, Brylanty Polskiej Gospodarki i I miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Forbes’a 2020.

Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu.

Pracownik produkcyjny - Produkcja Zamknięć
Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • praca na hali produkcyjnej przy produkcji zamknięć
  • praca przy maszynach wtryskowych
  • sprawdzanie i pakowanie produkowanych zamknięć
  • praca 3 zmianowa, od poniedziałku do piątku
Wymagania:
  • dyspozycyjność, pracowitość, sprawność
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu Europejskim i funkcjonującej na Światowym poziomie
  • umowa o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju
  • przyuczenie na dane stanowisko
  • wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa
  • bony świąteczne, okolicznościowe, karta Medicover Sport, dodatek do urlopu

Szczegóły oferty:

STANOWISKO:
FIRMA:
Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Zielona Góra
DATA PUBLIKACJI:
2024-04-10