Praca: Specjalista ds. spawalnictwa w dziale kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Specjalista ds. spawalnictwa w dziale kontroli jakości
Miejsce pracy: Połupin
Numer: StPr/24/0176
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków-Przygotowywanie instrukcji technologicznych spawania WPS (pWPS),-Udział w procesie kwalifikowania technologii spawalniczych WPQR,-Przygotowywanie planów spawania, map spoin,-Badania wizualne spoin,-Bieżąca analiza jakości prac spawalniczych,-Kontrola prac spawalniczych przed spawaniem, w trakcie spawania i po spawaniu.-Rozwiązywanie problemów związanych z spawalnictwem na linii produkcyjnej,-Bezpośredni nadzór oraz wsparcie inżynieryjne dla wyrobów spawanych,-Nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania-Weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych, szkolenia stanowiskowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagania;-Wykształcenie minimum średnie techniczne z zakresu spawalnictwa,-Znajomość norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem,-Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania,-Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy zespołowej,-Znajomość rysunku technicznego,-Doświadczenie w nadzorowaniu prac spawalniczych i sporządzaniu dokumentacji jakościowej będzie dodatkowym atutem-Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu.Mile widziane:-Uprawnienia IWT/EWT (Międzynarodowy/Europejski Technolog Spawalnik) lub IWE/EWE (Międzynarodowy/Europejski Inżynier Spawalnik)-Uprawnienia VT2

Miejsce pracy:

Połupin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

LOKALIZACJA:
lubuskie/Połupin
DATA PUBLIKACJI:
2024-04-05