info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Zakres obowiązków:
  • Realizacja strategii zakupowej zgodnie z polityką firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami oraz zarządzanie umowami
  • Analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych dostawców i produktów
  • Optymalizacja kosztów zakupów
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości dostaw
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie, Ekonomia, Logistyka
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Znajomość rynku dostawców oraz doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Samodzielność, odpowiedzialność i doskonała organizacja pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Pakiet benefitów (np. karta multisport, prywatna opieka medyczna)

FIRMA:
Praca.pl Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Gorzów Wielkopolski
DATA PUBLIKACJI:
2024-04-06