Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com
Postaw na klarowny list motywacyjny

Postaw na klarowny list motywacyjny

list motywacyjny
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra

Znalazłeś ogłoszenie, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania? Zatem nie zwlekaj i już dziś postaw na złożenie aplikacji. Przejrzysty list motywacyjny znacznie ułatwi Ci zdobycie zatrudnienia.

Coraz więcej osób odchodzi od pisania listu motywacyjnego. Nie jest to dobry pomysł, ponieważ wiele firm właśnie na tej podstawie przyjmuje pracowników. Niekiedy CV nie wystarcza do tego, aby przekonać się do danego kandydata. Zwiększ swoje szanse i postaw na napisanie klarownego listu motywacyjnego. Może on się okazać w szczególności przydatny w województwie lubuskim, gdzie nie brakuje wykwalifikowanych pracowników, którzy ubiegają się o specjalistyczne stanowiska.

Jak powinien wyglądać list motywacyjny?

Przede wszystkim ten dokument powinien być przejrzysty. Postaw na odpowiednie odstępy pomiędzy zdaniami i akapitami. Nie zapomnij również o marginesach. Forma listu ma spore znaczenie, ponieważ może wręcz natychmiastowo przyciągnąć uwagę rekrutera. Ale to nie wszystko, bowiem bardzo ważne jest również to, aby w liście znalazły się merytoryczne treści. Postaw na same fakty. Nie lej wody, ponieważ ten dokument powinien być zwięzły i odpowiednio skonstruowany. Opisz wszystkie swoje największe osiągnięcia, ale tylko takie, które będą miały znaczenie dla potencjalnego pracodawcy. Skup się zatem na konkretach, a także na projektach realizowanych przez Ciebie w ostatnim czasie.

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz