Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com

Praca w Zielonej Górze – kto znajdzie ją najszybciej?

praca w województwie lubuskim
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra


Zielona Góra jest jednym z najważniejszych miast w województwie lubuskim. Według stanu na koniec 2014 roku, liczba zameldowanych mieszkańców Zielonej Góry wynosiła 117 738, a po połączeniu miasta z gminą w 2015 r. liczba ta wzrosła do około 136 000. Powierzchnia miasta tym samym wzrosła z 58 km² do 278 km² i Zielona Góra stała się szóstym co do wielkości miastem w Polsce. Wraz z Sulechowem i Nową Solą tworzy tzw. Lubuskie Trójmiasto.

Zielona Góra jest miastem z ogromnym potencjałem gospodarczym. Dogodna lokalizacja, rozbudowana sieć obwodnic i dostęp do wysoko wykwalifikowanych specjalistów sprawia, że miasto przyciąga wielu inwestorów, nie tylko z Polski, ale także zza granicy. Nic więc dziwnego, że wielu mieszkańców lubuskiego, obiera Zieloną Górę jako cel emigracji zarobkowej i rozwoju zawodowego.

Oferty pracy w Zielonej Górze skierowane są zarówno do niewykwalifikowanej kadry pracowniczej, jak i do wysoko wyspecjalizowanych specjalistów z wykształceniem wyższym i doświadczeniem w wybranej branży. Do najbardziej poszukiwanych pracowników w Zielonej Górze należą między innymi: specjaliści z branży IT, pielęgniarki i położne, pracownicy budowlani, diagności, elektromechanicy, przedstawiciele stanowisk dotyczących sprzedaży i obsługi klienta, w tym także telefonicznej. Bliskie położenie z granicą niemiecką sprawia, że duża część zielonogórzan podejmuje także pracę u naszych zachodnich sąsiadów.

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz