Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com
Raj dla absolwentów szkół wyższych, czyli Zielona Góra

Raj dla absolwentów szkół wyższych, czyli Zielona Góra

Zielona Góra
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra

Powoli zbliżasz się do ukończenia studiów? W takim razie bez wątpienia rozglądasz się już za pracą ze swoich snów? Jeżeli jesteś mieszkańcem województwa lubuskiego – może warto byś postawił na pracę w Zielonej Górze?

Wiele osób uważa, że stolica województwa – Zielona Góra, to prawdziwy raj dla wszystkich absolwentów szkół wyższych. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ znajduje się tutaj bardzo wiele rozwojowych firm, które nieustannie prowadzą rekrutację.

Miejsc pracy niewątpliwie nie brakuje, warto jednak pamiętać o tym, że rekruterom zależy na pozyskaniu jak najlepszych pracowników, którzy oprócz dyplomu posiadają również doświadczenie, a także odpowiednie umiejętności.

Zielona Góra – winem i miodem płynąca

Zielona Góra kojarzy się ze słynnym na całą Polskę Winobraniem. Raz w roku przez tydzień w tym mieście króluje Bachus, na deptaku pojawiają się liczne stoiska, a w rynku nie brakuje koncertów znanych zespołów.

Nic zatem dziwnego, że młode osoby chętnie decydują się na pracę właśnie w tym miejscu. Nie brakuje tutaj rozrywek, zatem w wolnych chwilach mogą oni spędzać miło czas! Ponadto Uniwersytet Zielonogórski oferuje swoim absolwentom wsparcie w postaci biura karier, które pomaga w znalezieniu idealnego zatrudnienia.

Ważne jest to, aby swoją przygodę z pracą rozpocząć jeszcze podczas edukacji, na przykład uczestnicząc w praktykach, czy też stażach.

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz