Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com
Rekrutacja do pracy w dobie koronawirusa. Możesz aplikować zdalnie

Rekrutacja do pracy w dobie koronawirusa. Możesz aplikować zdalnie

rekrutacja online
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra

Poszukujesz pracy? Możesz ją znaleźć w sieci! Pamiętaj, że wiele firm pomimo pandemii koronawirusa poszukuje wykwalifikowanych pracowników. Aplikować możesz zdalnie. Przekonaj się, jak to zrobić.

Jako mieszkaniec województwa lubuskiego możesz swobodnie postawić na rekrutację zdalną. Wiele firm poszukuje obecnie pracowników za pośrednictwem internetu. Stawiają oni bowiem na wykwalifikowanych pracowników, którzy świetnie odnajdują się nawet w bardzo trudnej sytuacji. Jeżeli poszukujesz pracy, możesz swobodnie postawić na aplikację zdalną. Cała rekrutacja również może odbyć się w postaci online.

Rekrutacja online w firmach

Rekrutacja zdalna nie jest niczym nowym i wiele międzynarodowych firm korzysta z tej możliwości już od dłuższego czasu. Przede wszystkim jest to szansa dla osób, które poszukują pracy w dzisiejszych czasach. Rekrutacja online rozpoczyna się od wysłania dokumentów aplikacyjnych, na przykład poprzez stosowny formularz, czy też za pośrednictwem wiadomości mailowej. Następnie rekruter kontaktuje się z kandydatem telefonicznie albo mailowo.

Rozmowa rekrutacyjna może odbyć się za pośrednictwem telefonu, ale również poprzez komunikator internetowy i z udziałem kamerki. Wtedy bardzo ważne jest to, aby kandydat przebywał w spokojnym miejscu w swoim domu, tak aby nie przeszkadzali mu inni domownicy, na przykład dzieci, czy też zwierzęta. Oprócz tego istotny jest także sam ubiór. Kandydat powinien postawić raczej na eleganckie ubranie – dres w tym przypadku nie zda egzaminu!

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz