Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com
Ze swoim pupilem do pracy? W niektórych firmach jest to możliwe!

Ze swoim pupilem do pracy? W niektórych firmach jest to możliwe!

ze swoim pupilem do pracy
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra

Niektóre firmy decydują się na to, aby ich pracownicy przychodzili do pracy ze swoim pupilem. Jest to szczególnie istotne w przypadku psów, które przy wielogodzinnych, samotnych pobytach w domu mogą mieć problemy ze swoimi potrzebami. Dobrze wiedzą o tym również mieszkańcy województwa lubuskiego, którzy posiadają te zwierzęta w swoich domach. Głód, potrzeby fizjologiczne, konieczność odbycia spaceru, czy też najzwyklejsze potrzeby emocjonalne – nasi czworonożni przyjaciele często mogą cierpieć z powodu samotności.

Co z agresywnymi zwierzętami?

Większość firm nie pozwala na to, aby do biura przychodzić z psem, który zachowuje się nieodpowiednio. Nie może on być agresywny, zbytnio nachalny, czy też źle wychowany. Opiekunowie w pełni odpowiadają za swoje zwierzęta. Dlatego muszą oni przestrzegać odpowiednich zasad. Muszą w sposób regularny czyścić posłania, a także omijać ze zwierzętami strefy, które są przeznaczone jedynie dla ludzi.

Korzyści dla opiekunów

Możliwość zabrania swojego zwierzaka do miejsca pracy rozwiązuje wiele problemów. Z pewnością będzie to kwestia samej opieki. W każdym momencie można zabrać psa na spacer, nakarmić czy też pogłaskać. Dzięki temu pracownik nie spędzi przerwy przed komputerem, a wybierze się na spacer. Dodatkowy ruch i dotlenienie organizmu z pewnością przyniesie same pozytywne skutki. Warto też wiedzieć o tym, że spędzanie czasu wśród zwierząt zdecydowanie redukuje poziom stresu i negatywne emocje. Obecność pupili może wpływać pozytywnie również na współpracowników, którzy nie są ich opiekunami. Zawsze mogą oni pogłaskać zwierzaka i się do niego przytulić, o ile właściciel na to pozwala. Będzie to też dodatkowy pretekst do zacieśniania więzi.

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz