Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com

Znajomość języka ukraińskiego cenna na lubuskim rynku pracy

znajomość języka ukraińskiego
  • Komentarze: 0
  • Opublikowane przez: Aleksandra

W województwie lubuskim jest wielu pracowników posługujących się językiem ukraińskim. Dlatego też są firmy, które poszukują inspektora BHP ze znajomością właśnie tego języka obcego.

W zakresie obowiązków takiej osoby leży sporządzanie dokumentacji powypadkowej, ocena ryzyka zawodowego, sporządzanie wszelkich analiz oraz raportów, które są bezpośrednio związane z zagadnieniami BHP. Co jeszcze? Prowadzenie szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa oraz higieny pracy oraz współpraca z działem kadr.

Od kandydatów na to stanowisko wymaga się posiadania ukończonych studiów kierunków, ewentualnie może to być ostatni rok studiów albo nawet studia podyplomowe w zakresie BHP. Ważne są także wysokie predyspozycje interpersonalne oraz umiejętność pracy z ludźmi. Ponadto istotna jest bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz odporność na stres, który jest nieodłącznym elementem tego zawodu. Liczy się również biegła obsługa komputera.

A oczywiście warunkiem niezbędnym jest komunikatywna znajomość języka ukraińskiego oraz języka angielskiego. W zamian przedsiębiorstwa oferują stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy, a także atrakcyjne wynagrodzenie.

Autor: Aleksandra

Dodaj komentarz