info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista / Specjalistka ds. BHP

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, działającej w sektorze spożywczym, prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Specjalista / Specjalistka ds. BHP
Miejsce pracy: Nowa Sól
Zakres obowiązków:
  • Kształtowanie standardów dotyczących zasad BHP i nadzór nad ich przestrzeganiem;
  • Zwiększanie świadomości dotyczącej zasad bezpieczeństwa i higieny pracy wśród pracowników poprzez prowadzenie szkoleń oraz implementację nowych inicjatyw w organizacji;
  • Weryfikacja warunków i standardów pracy celem identyfikacji zagrożeń, a także stosowanie działań zaradczych, aby zwiększyć bezpieczeństwo;
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków w pracy;
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych;
  • Ocena aspektów związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami;
  • Opiniowanie w sprawach oceny bezpieczeństwa stanowisk pracy, maszyn i budynków.
Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, idealnie w firmie z sektora produkcyjnego;
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów w zakresie BHP, ochrony środowiska i przeciw pożarowych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analitycznego myślenia.
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie do opieki medycznej;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych oraz możliwość dofinansowania do szkoleń zewnętrznych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie stawiającej na nowoczesne technologie;
  • Pracę w zespole ceniącym sobie dobrą atmosferę i wzajemne wsparcie;
  • Realny wpływ na rozwój działu i całej organizacji;
  • Cykliczne imprezy firmowe i inne spotkania integracyjne;
  • Zniżki na produkty firmowe.

FIRMA:
NES Global Talent
LOKALIZACJA:
lubuskie/Nowa Sól
DATA PUBLIKACJI:
2024-04-24