Have any questions? Feel free to contact us:
+1 701 378 2212
info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. technicznych (k/m)

Do zespołu w Dziale Technicznym w HUB-ie logistycznym znajdującym się w Świebodzinie, poszukujemy osób skoncentrowanych na zadaniach, zaangażowanych, którzy zapewnią niezmiennie wyjątkową obsługę i zadbają o płynny przebieg procesu i przejęcie odpowiedzialności za powierzone zadania.

Potrzebujemy osób, które rozumieją pracę w Centrum dystrybucyjnym, które są proaktywne i umieją pracować pod presją czasu. Oczekują pracy w zgranym zespole i zależy im na kreowaniu nowych rozwiązań, które będzie można zastosować w codziennej pracy, tak aby poprawić jej jakość i optymalizować procesy magazynowe.

Specjalista ds. technicznych (k/m)
Miejsce pracy: Świebodzin
Nr ref.: SdsT/03/2024
Zakres obowiązków:
  • Przeglądy i wykonywanie napraw technicznych
  • Usuwanie  zgłoszonych  awarii
  • Współudział przy remontach i pracach technicznych na magazynie oraz w części biurowej
  • Współudział przy naprawie, remontach  i  przeglądach  budowlanych nieruchomości
  • Współudział w procesie złomowania środków trwałych
  • Uzupełnianie oznakowania na magazynie
  • Wykonywanie przeglądów technicznych infrastruktury drabin i podestów
  • Wykonywanie przeglądów technicznych infrastruktury regałowej
  • Wsparcie przy procesie utylizacji materiałów niebezpiecznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne (preferowana specjalność: budowa maszyn, murarz, stolarz, technik budownictwa)
  • Minimum 2-letnie  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie w pracy na stanowisku okołobudowlanym
  • Uprawnienia  SEP. kat. "E" do 1 kV
  • Uprawnienia  do  konserwacji  urządzeń  dźwigowych.
Mile widziane:
  • Uprawnienia do obsługi  wózków platformowych i widłowych.
Oferujemy:

Informujemy iż benefity są zróżnicowane w zależności od formy zatrudnienia. Szczegóły i zakres do uzgodnienia - przed rozpoczęciem współpracy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, ścieżka kariery zawodowej)
  • Zniżki na części samochodowe
  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie
  • System kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Dofinansowanie do posiłków .

Szczegóły oferty:

STANOWISKO:
FIRMA:
Moto-Profil Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Świebodzin
DATA PUBLIKACJI:
2024-04-18