info@stylemixthemes.com

Praca: Specjalista ds. technicznych (k/m)

Specjalista ds. technicznych (k/m)
Miejsce pracy: Świebodzin
Zakres obowiązków:
  • Przeglądy i wykonywanie napraw technicznych
  • Usuwanie zgłoszonych awarii
  • Współudział przy remontach i pracach technicznych na magazynie oraz w części biurowej
  • Współudział przy naprawie, remontach i przeglądach budowlanych nieruchomości
Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP. kat. "E" do 1 kV
  • Uprawnienia do  konserwacji urządzeń dźwigowych
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zniżki na części samochodowe
  • Benefity pracownicze m.in. pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny z benefitami, dofinansowanie posiłków, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języków obcych, dofinansowanie do posiłków

FIRMA:
Praca.pl Sp. z o.o.
LOKALIZACJA:
lubuskie/Świebodzin
DATA PUBLIKACJI:
2024-04-18